• CYRK "SZOK"

W środę 15 lutego 2023 r. mieliśmy okazję gościć w naszej szkole artystów z cyrku „Szok”.  W sali gimnastycznej można było obejrzeć ciekawe sztuczki i triki cyrkowe. Była żonglerka, akrobacje, iluzja, ekwilibrystyka oraz zwierzęta. Przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły mogli spróbować swoich sił włączając się czynnie do zabawy. Na scenie pojawili się także - wielki tańczący Spiderman oraz biały niedźwiedź polarny. Wszyscy wspaniale się bawili.

• WYCIECZKA DO WARSZAWY

26 stycznia 2023 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Inspiracją do zorganizowania wyprawy było przekazane dofinansowanie od Fundacji KPMG na pobyt w Centrum Nauki Kopernik. Czas ferii sprzyja wyjazdom, więc połączyliśmy doświadczenia naukowe z odpoczynkiem zimowym. Byliśmy w CNK, na wieży widokowej Kościoła św. Anny, na lodowisku na Starym Miście oraz na iluminacjach świetlnych w Wilanowie. Dzień pełen przygód i wrażeń zakończył się powrotem do domu o godz. 23 ...

Dziękujemy Fundacji KPMG za dofinansowanie pobytu naszych uczniów w Centrum Nauki Kopernik.