• "Z podwórka na stadion"

9 i 10 maja w Iławie zespoły z całego województwa warmińsko-mazurskiego rywalizowały w finałach wojewódzkich ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej „Z podwórka na stadion – O Puchar Tymbarku”.

Nasza szkoła reprezentowała powiat nidzicki w następujących kategoriach: drużyna dziewcząt U-8, drużyna chłopców U-8 i drużyna dziewcząt U-12.

W czwartek rywalizowały drużyny dziewcząt i chłopców U-8. Dziewczęta zajęły III miejsce, chłopcy dzielnie walczyli, jednak nie udało się im zdobyć medalowego miejsca.

W piątek nasza drużyna dziewcząt w kategorii U-12 zakończyła rywalizację w ćwierćfinale rozgrywek.

• WIZYTA BISKUPA

We wtorek, 7 maja w naszej szkole miało miejsce niecodzienne spotkanie. W ramach wizyty duszpasterskiej, szkołę odwiedził Biskup Pomocniczy Diecezji Płockiej - Mirosław Milewski. Towarzyszył mu Ksiądz Proboszcz parafii Grzebsk - Jarosław Borek.

• WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI

Nasza szkoła przystąpiła do projektu:

“WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI”

Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród Dzieci i Młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe gospodarowanie odpadami. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Dodatkowo od 1 marca 2024 każda szkoła biorąca udział w akcji automatycznie dołącza do projektu TERAZ LAS organizowanego we współpracy z Nadleśnictwem Biała Podlaska. Za 500 kg zebranego sprzętu zasadzonych zostanie 50 drzew w imieniu Naszej szkoły, natomiast za tonę aż 500!

Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji i pozbyciu się nieużytecznych sprzętów.

RODZAJE_SPRZETU_ELEKTRYCZNEGO_I_ELEKTRONICZNEGO.pdf