Strona główna
Aktualności
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026
Dnia 26 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego, która zgromadziła uczniów, nauczycieli, rodziców oraz zaproszonych gości. Był to wyjątkowy moment podsumowania całorocznej pracy, osiągnięć oraz pożegnania absolwentów i nauczycieli kończących swoją pracę zawodową.
Jednym z najważniejszych punktów uroczystości było przekazanie sztandaru szkoły młodszym uczniom, symbolizujące przejęcie odpowiedzialności za pielęgnowanie tradycji i wartości naszej społeczności szkolnej.
WAKACJE Z SAMORZĄDOWYM OŚRODKIEM KULTURY
Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych do udziału w cyklu letnich wydarzeń „Wakacje z Samorządowym Ośrodkiem Kultury i Biblioteką 2026”.
Przygotowaliśmy bogaty program pełen atrakcji, który będzie realizowany przez całe wakacje – od początku lipca do końca sierpnia. Wśród zaplanowanych wydarzeń znajdują się m.in [1].:
22 czerwca ŚWIĘTO SZKOŁY I RODZINY
W naszej szkole odbyło się wyjątkowe Święto Szkoły i Rodziny, które przybrało formę radosnego pikniku integracyjnego. Uroczystość rozpoczęła się od przemówień zaproszonych gości, którzy podkreślili znaczenie wspólnoty szkolnej i rodzinnej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się występy dzieci, które zaprezentowały swoje talenty artystyczne. Na uczestników czekały również liczne atrakcje – gry i zabawy, pyszne ciasta, grill oraz lody. Wspólnie spędzony czas dostarczył wszystkim wielu radosnych chwil i na długo pozostanie w naszej pamięci.
Opieka stomatologiczna - Agenci uśmiechu
Wakacje bez próchnicy – zadbaj o zęby dziecka przed powrotem do szkoły!
Wakacje to dobry moment, aby umówić dziecko na przegląd stomatologiczny, wykonać zabiegi profilaktyczne lub rozpocząć potrzebne leczenie – bez szkolnego pośpiechu i napiętego planu zajęć.
Przypominamy, że gabinet stomatologiczny w naszej
V PRZEŁAJOWY BIEG IM.PROFESORA JUSZKIEWICZA
19 czerwca 2026 odbył się V Bieg Przełajowy im. Profesora Ryszarda Juszkiewicza. Był czas na sportową rywalizację, wspólną zabawę, pyszne jedzonko. Nasza szkoła zdobyła w klasyfikacji drużynowej IImiejsce
Wszyscy walczyli dzielnie i pięknie reprezentowali szkołę.
Medaliści w poszczególnych kategoriach wiekowych:
"WIOSKI BEZ TROSKI"
W dniu 15.06.2026r. w Warszawie, w Sali Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego odbyła się uroczystość wręczenia nagród w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez KRUS pt. : ,,Wioski bez troski". Konkurs miał na celu propagowanie bezpiecznych zachowań dzieci w gospodarstwach rolnych. Piotr Szempliński, uczeń klasy VII uczestniczył w tym wydarzeniu ze swoją mamą Panią Marleną Szemplińską, ciocią i nauczycielką plastyki. Piotr znalazł się w gronie laureatów. Jest to znaczące osiągnięcie oraz duży sukces stanowiący powód do dumy dla naszej szkoły i społeczności szkolnej. Gratulacje
Godziny dzwonków
Niedziela 28.06.2026Kalendarz
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych
Nasz profil
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 199133